26 NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 października 2017

• OGŁOSZENIAPrzypominamy, że od 1 października Msze święte wieczorne odprawiane są w dni powszednie o godz. 1700. Układ Mszy niedzielnych pozostaje bez zmian. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie odprawiane są godz. 1730 a w niedziele o godz. 1715. Dzisiaj pierwszy różaniec. Serdecznie zapraszamy.
  • Zbliża się Odpust św. Franciszka. Od jutra Czterdziestogodzinne nabożeństwo:
    930 - MSZA ŚW.
    1000 - WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I ADORACJA DO MSZY WIECZORNEJ
    1500 – koronka
    1630 - Różaniec
    1700 – MSZA ŚW.
  • W czwartek – 5 października wspominamy w liturgii św. Faustynę.
  • W sobotę dzień MB Różańcowej. Zapraszam dzieci klas II i III na godz. 1630 - otrzymają poświęcone różańce. Odmówimy z dziećmi pierwszą cześć różańca. Po Mszy wieczornej z wszystkimi czcicielami Matki Najświętszej w jedności z inicjatywą „różaniec do granic” odmówimy pozostałe trzy części różańca.
  • W piątek przed południem nawiedzamy chorych a od 15 adoracja i spowiedź.
  • W sobotę – 7 października coroczny „Bieg św. Franciszka”. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: „W int. Ojczyzny o pokój i jedność”. Koło św. Franciszka: „W int. młodzieży, która przyjmuje sakrament Bierzmowania”.
  • Za tydzień będziemy przeżywać „Dzień Papieski”. Jak co roku zbiórka do puszek na stypendia dla uzdolnionych uczniów z ubogich rodzin.