17 NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 lipca 2017

• We wtorek 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. wypominkowa w int. poległych i pomordowanych powstańców o godz. 1800. o godz. 1730 różaniec wypominkowy.
  • W środę czcimy MB Anielską. Można uzyskać odpust porcjunkuli.

• W piątek 4 sierpnia wspominamy w liturgii św. Jana Marię Vianeya – proboszcza z Ars. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Przed południem chodzę do chorych. O godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi.
  • W sobotę po Mszy wieczornej – różaniec wynagradzający.
  • Za tydzień w niedzielę święto Przemienienia Pańskiego
  • W niedzielę i poniedziałek przez naszą parafię będą przechodziły pielgrzymki zmierzające na Jasną Górę. Od 6 do 15 sierpnia będziemy towarzyszyć im duchowo w drodze do Częstochowy. Po Mszach wieczornych będziemy modlić się słowami Apelu Jasnogórskiego.
  • Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej. Serdecznie zapraszam.
  • Intencja dla koła różańcowego św. Faustyny: „W intencji Ojczyzny”. Koło św. Franciszka: „O łaskę trzeźwości w rodzinach”.
    Grupa rodziców z Uwielin prosiła o przekazanie następującego ogłoszenia:
    „Szkoła w Uwielinach bierze udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea, w którym do wygrania jest wspaniale wyposażony i ogólnodostępny plac zabaw dla wszystkich dzieci z naszej okolicy. Do końca konkursu pozostało tylko 2 dni. Każda osoba może oddać 1 głos dziś i 1 głos w poniedziałek do godziny 16.
    Bardzo Państwa prosimy o zagłosowanie na lokalizację Uwieliny na stronie www.podwórko.nivea.pl.NIVEA wybuduje 20 takich podwórek dla 20 lokalizacji z największą liczbą głosów.
    Dziękujemy”