13 NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 lipca 2017

• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie procesja Eucharystyczna.
  • We wtorek Różaniec Wypominkowy o godz. 1730.

• Przypominam, że przez całe wakacje kancelaria parafialna czynna jest tylko w soboty od godz. 900 do 1030.
  • Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej o godz. 1830.
  • W lipcu gazetka parafialna nie będzie drukowana. Przerwa wakacyjna. Wznowimy wydawanie gazetki od sierpnia.
  • W tym, tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Przed południem będziemy nawiedzać chorych. Od godz. 15 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O godz. 1800 Msza
    o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
  • Intencje dla kół różańcowych na lipiec:
    Koło św. Faustyny: „Aby w naszej parafii powstała wspólnota adorujących Najświętszy Sakrament”.
    Koło św. Franciszka: „O bezpieczne przeżycie wakacji dla dzieci i młodzieży”.
  • Dziękuję wszystkim ofiarodawcom wspierającym budowę domu parafialnego im. ks. Bolesława Brajczewskiego. „Bóg zapłać”. Za tydzień taca inwestycyjna.