11 NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 czerwca 2017

• Dzisiaj po Sumie w ramach oktawy Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją Eucharystyczną.
  • W środę na Mszy o godz. 1800 zakończenie roku posługi ministranckiej. Zapraszam wszystkich ministrantów, kandydatów i ich rodziny.

• W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała święcenie wianków.
  • Spotkanie dla obu grup kandydatów do Bierzmowania w piątek o godz. 1800 – na Mszy św.
  • Dziękuję rodzinie Państwa Komorowskich z Żyrowa za ufundowanie renowacji chrzcielnicy. Dziękuję rodzinie Państwa Szołtunów za przekazanie kamienia na parapety w domu ks. Brajczewskiego i cokół przy krzyżu misyjnym.
  • W tym tygodniu Msze na zakończenie roku szkolnego:
    w środę o godz. 800 – Gimnazjum, w czwartek o godz. 1100 – Szkoła Podstawowa.
  • W przyszłą niedzielę, jak co roku na rozpoczęcie wakacji, święcenie samochodów po każdej Mszy św. na pętli przy cmentarzu.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: Ś.P. Andrzej Zając (l. 59) z Nowych Raciborów. Pogrzeb odbędzie się w środę. Wieczny odpoczynek …