Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapis lub wykorzystanie.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA, 23 kwietnia 2017

  • Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia.
  • Dziękuję za posprzątanie kościoła i zapraszam chętnych do pracy w piątek po Mszy wieczornej.
  • Za tydzień zapraszam na Mszę wieczorną kandydatów do Bierzmowania obu grup Po Mszy spotkanie.
  • Za dwa tygodnie rozpoczniemy misje parafialne. Program misji jest wydrukowany i wyłożony przy wyjściu z kościoła. Prosimy o przekazanie programu jako zachęty i zaproszenia dla osób, których nie ma w naszym kościele. Bądźmy apostołami misji i zachęcajmy do udziału w tym świętym czasie łaski, modlitwy i dobrej przemiany.
  • W minionym tygodniu odszedł do Pana Ś.P. Parwan MINOWSKI (l.77) – znany weterynarz, który pochodził z Bułgarii a przez małżeństwo i pracę bardzo związał się z naszą społecznością. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę w Jazgarzewie. Wieczny odpoczynek ….