Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapis lub wykorzystanie.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA, 16 kwietnia 2017

  • Bardzo serdecznie i gorąco dziękuję wszystkim, którzy ofiarą pracy i wsparciem materialnym pomogli w przygotowaniu naszego kościoła na Święta Wielkanocne. Dziękuję pani zakrystiance Milenie za pomoc w przygotowaniu ciemnicy i grobu. Bóg zapłać panu Robertowi za posługę organisty i orkiestrze parafialnej za ubogacenie liturgii wielkanocnej. Dziękuję strażakom za służbę przy Grobie Pana Jezusa. Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiatki przed Panem Jezusem i służbie liturgicznej starszej i młodszej za odpowiedzialne posługiwanie w tych wielkich wydarzeniach liturgii Triduum Paschalnego. Bóg zapłać!

 

  • Jutro drugi dzień świąt - układ Mszy św. według porządku niedzielnego.
  • Przez osiem dni przeżywamy w liturgii oktawę wielkanocną. Do Niedzieli Bożego Miłosierdzia mówimy „dziś Chrystus Zmartwychwstał”. Radujemy się ze zwycięstwa naszego Pana, w którym mamy swój udział dzięki łasce wiary. Zapraszam do udziału w Mszach tego tygodnia zmartwychwstania, które będą sprawowane o godz. 1700. Każdego dnia oktawy będzie odmawiana Nowenna do Bożego Miłosierdzia po Mszy wieczornej.