NIEDZIELA PALMOWA, 9 kwietnia 2017

• Dzisiaj ostatnie Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła. Sprzątanie przedświąteczne w środę po Mszy wieczornej.

• Bardzo dziękuję za ofiary na grób Pański mieszkańcom Ludwikowa, całej Woli Prażmowskiej, Nowego Wągrodna, Wilczej Wólki, Woli Żyrowskiej, Mirowskiej Wsi, Nowego Prażmowa ul. Głównej i Roxany
  • Spowiedź i Komunia dla chorych w Wielki Poniedziałek przed południem. Proszę o zgłaszanie adresów chorych.
  • Jutro i we wtorek po Mszy wieczornej spowiedź
  • Odnowienie przyrzeczeń ministranckich odbędzie się w Wielką Środę na Mszy wieczornej.
  • Z naszej wspólnoty odszedł do Pana Ś.P. Stefan GRALEWICZ (l. 86) z Wilczej Wólki. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1200.

WIELKI CZWARTEK
    1800 - Msza Święta Wieczerzy Pańskiej
    Przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy

WIELKI PIĄTEK (post ścisły)
    Adoracja Chrystusa w ciemnicy od godz. 800
    1500   - Nabożeństwo Wielkopiątkowe dla dzieci
    1800   -  Nabożeństwo Wielkopiątkowe dla dorosłych.
    Przeniesienie Najświętszego Sakramentu do grobu. Przy grobie śpiewamy Gorzkie Żale – trzy części. Przynosimy książeczki

WIELKA SOBOTA
    Adoracja Chrystusa w grobie od godz. 800
    Święcenie pokarmów:
    Na wioskach - od godz. 900. W kościele - od godz. 900 do 1700
    Tego dnia tradycyjnie można będzie zaopatrzyć się w wodę święconą.
    2000 - Liturgia Wigilii Paschalnej (przynosimy świece)

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA
    600 - REZUREKCJA , 930, 1130, 1800