Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapis lub wykorzystanie.

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 2 kwietnia 2017

 • Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
 • Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła. Zapraszam w najbliższą sobotę o godz. 11-tej chętnych do pracy w przygotowaniu kościoła na przyszłą niedzielę.
 • W środę spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych o godz. 1800.
 • W najbliższy piątek będzie odprawiona jedna plenerowa Droga Krzyżowa o godz. 1800 dla wszystkich grup i całej parafii. Rozpoczniemy rozważania przy kościele a zakończymy na cmentarzu. Podobnie jak w ubiegłym roku krzyż będą nieść poszczególne grupy parafian: I – Ministranci; II – Młodzież do Bierzmowania, grupa starsza; III - Młodzież do Bierzmowania, grupa młodsza; IV – Koło św. Franciszka; V – Koło różańcowe św. Faustyny; VI – Służba liturgiczna mężczyzn; VII – Rodzice dzieci komunijnych; VIII – Rodzice dzieci klas drugich; IX – Rodzice bierzmowanych grupy starszej; X – Rodzice bierzmowanych grupy młodszej; XI – Rodzice ministrantów; XII – Mężczyźni, XIII – Kobiety; XIV – Kościół Domowy.
 • Za tydzień Niedziela Palmowa. Jak co roku palemki będą rozprowadzać ministranci przed każdą Mszą świętą. Dochód z palemek przeznaczony jest na fundusz liturgiczny.
 • Dziękuję mieszkańcom Parceli Prażmów, Zawodnego, Nowego Prażmowa z ulicy Akacjowej, Woli Wągrodzkiej, Nowego Wągrodna za ofiary na kwiaty i dekorację grobu Pańskiego.
 • Intencja na kwiecień dla kół różańcowych: Św. Faustyny: „Aby Duch Święty wspierał misjonarzy swym światłem, by słowo przez nich głoszone dawało zbawienny skutek”. Św. Franciszka: „O dobre przeżycie misji, aby odnowa oblicza naszej parafii prowadziła do pojednania z Bogiem i z ludźmi”.
 • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana
  Ś.P. Leokadia BALTER ( z domu Kozyra) (l. 89. Pogrzeb odbył się wczoraj.
  Ś.P. Kazimierz SZYMANIAK (l. 57) z DobrzenicyPogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1400. Wieczny odpoczynek…