4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 26 marca 2017

• Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • W sobotę po Mszy wieczornej Różaniec wynagradzający.

• W tym tygodniu we wtorek i w środę kancelaria będzie nieczynna.
  • Za tydzień – 2 kwietnia – przypada 12 rocznica śmierci  św. Jana Pawła II.
  • Dziękujemy mieszkańcom Kamionki, Gościeńczyc i Nowych Gościeńczyc za złożone ofiary na dekorację ciemnicy i grobu Pańskiego.
  • W naszym kiosku parafialnym możemy nabyć pasyjny album „Skazany na śmierć” i pięknie wydaną Biblię dla dzieci a także Drogę Krzyżową ze zdjęciami stacji z naszego kościoła.
  • W najbliższy piątek Drogę Krzyżową o godz. 1600 poprowadzi młodzież z naszego Gimnazjum a o godz. 1730 – koło różańcowe i Kościół domowy.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 1600 – Msza św. dla dzieci klas III.
  • Dziękuję parafianom, którzy ofiarą pracy przygotowali kościół na dzisiejszą niedzielę. Zapraszam na sprzątanie kościoła w piątek po wieczornej Drodze Krzyżowej.