23 NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 września 2017

• OGŁOSZENIAW środę procesja fatimska po Mszy wieczornej. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież. Obecność kandydatów do Bierzmowania obowiązkowa.
  • Przeżywamy Tydzień Wychowania. Msza św. dla dzieci klas II i III i ich rodzin w przyszłą niedzielę o godz. 1600.
  • W czwartek święto Podwyższenia Krzyża a dzień później wspominamy w liturgii MB Bolesną.
  • Za tydzień zapraszam kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 1800. Po Mszy spotkanie w kościele.
  • Dziękuję grupie parafian za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Zapraszam do pomocy w najbliższy piątek po Mszy wieczornej.

21 NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 sierpnia 2017

• W piątek 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Na Mszy wieczornej modlić się będziemy za wszystkie ofiary wojny, w int. Ojczyzny i o pokój na świecie.
  • W pierwszy piątek miesiąca przed południem będziemy odwiedzać chorych. Od godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 1800  - spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego.

Czytaj więcej: 21 NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 sierpnia 2017